2020-03-27 12:29   5520  

1. Комбіноване заняття "Геометричні фігури. Дикі та свійські тварини" асистента вихователя ДНЗ №17 "Ромашка" О. Тацакович

2. Майстер-клас "Музичний шейкер" Ю.Лаврів, музичний керівник ДНЗ № 17 "Ромашка"

 3. Заняття з нетрадиційного малювання "Квітуче дерево", вихователь І. Андрусишин КДНЗ №3 "Бджілка"

4. Кінезіологічна казка "Чарівний весняний сад", вихователь ДНЗ №31 "Мрія" Х. Глушко

5. Заняття з аплікування «Квітка», Г. Титиш, вихователь ДНЗ № 27 «Карпатська казка» 

7. Музичне заняття "Весна прийшла" А. Мачишин, музичний керівник ДНЗ № 27 «Карпатська казка»

 

8. Образотворча діяльність "Великодня листівка", І. Максим'юк, вихователь ДНЗ № 18 "Зернятко"

9. "Країна здоров'я: дослід з милом" вихователь ДНЗ № 10 "Катруся"  М.Іванців

 
10. Майстер-клас "Виготовлення писанки з допомогою кольорової манки", Ю. Гавриляк, вихователь ДНЗ №10 "Катруся"
 
 
11. "Форзиція" Техніка "Ляпокграфія", вихователь ДНЗ № 29 "Кобзарик Н. Ільїна
 
 
12. Розвивальна гра "Спробуй відтвори", практичний психолог ДНЗ№ 10 "Катруся" Н. Войтків
 
 
13. Метелик з гарбузового насіння, В. Єрмаченкова, вихователь ДНЗ №29 "Кобзарик"
 
 
14. «Опис домашньої тварини» Фрагмент заняття з розвитку мовлення, Інга Аглічева, вихователь ДНЗ № 16 «Сонечко»  
 
 
15. "Веселі ритми наших сердець" Т. Типусяк , музичний керівник ЗДО №19 "Троянда"
 
 
16. Фрагмент заняття з аплікації Н. Грижак, асистент вихователя Початкової школи імені Софії Русової
 
 
17. Вивчення вірша  М. Підгірянки «Українка я маленька» з використанням мнемотаблиць, вихователь ДНЗ "Гуцулочка", О. Куляк 
 
 
 18. Вивчення вірша «Весняний дощик», Н. Паламаренко, вихователь ДНЗ №15 «Гуцулочка»
 
19. Малювання "Пташка", Х. Шаламай, вихователь КДНЗ №3 "Бджілка"
 
 
20. Заняття з аплікування "Весела гусінь", О. Кадикало, вихователь КДНЗ №3 "Бджілка"
 
 
21. Заняття із розвитку математичних уявлень та ліплення "Трикутник", вихователь ПШС "Перша ластівка"
 
 
22.Пальчикова гімнастика "Зайчик", І. Яциняк, вихователь ДНЗ №31 "Мрія"
 
 
 
23. Заняття із ліплення "Геометричні фігури", М. Барилюк, вихователь ЗДО №1 "Калинонька"
 
 
 24. "Веселі музики", Л. Лисів, муз. керівник ДНЗ #15 "Гуцулочка"
 
 
25. Гімнастика для очей "Мушка легкокрила до нас прилетіла" Г.Скиба, інструктор з фізкультури ДНЗ № 28 "Квітка Карпат"
 
 
 26. "Оркестр зі смартфонами", І. Бондар, музичний керівник ДНЗ № 4 "Калинова сопілка"
 
 
 
27. Заняття з LEGO, Людмила Озорович, вихователь ДНЗ №10 "Катруся"
 
 
 
28. Аплікація з використанням пошуково-дослідної діяльності "Квітка з паперу", вихователь ДНЗ №16 "Сонечко" Н. Кондратьєва
 
 
29. Весела степ платформа, Г. Гринчишин, ДНЗ №4 "Калинова сопілка"
 
 
 
30. У гостях у казки", вихователь ДНЗ №4 "Калинова сопілка" Л. Фіцик
 
 
31. "Цікавинки для кмітливих діток" Л. Лесик, практичний психолог Черніївського ЗДО "Мрія"
 
 
32. Музичне заняття "Веселі пташенята", музичний керівник ДНЗ №11"Пізнайко" І. Ткачук
 
 
33. Сходинками математики" О. Карпінець, Ю. Гриценяк, вихователі ДНЗ №11 "Пізнайко"
 
 
34. Комплекс загально-розвиваючих вправ з глайдами», О. Кулик вихователь ДНЗ № 5 «Теремок»
 
 
35. Листівка "Зайчик", вихователь О. Дякун КДНЗ №3 "Бджілка"
 
 
36. Досліди з водою, вихователь Р. Кисляк, КДНЗ №3 "Бджілка"
 
 
37.  Керівник гуртка МДЕС Т.Михайловська підготувала для вихованців відеозаняття в екостилі. Використовуючи підручні матеріали - станьте собі дизайнером!
 
 
 
 
38.Мовленнєве спілкування (діалогічне та монологічне мовлення), ДНЗ 33 "Кристалик",  вихователь Лендель Наталія Василівна
 
 
 
 
39.Нетрадиційні техніки малювання,Наталія Поліщук, вихователь ДНЗ №33 "Кристалик".
 
 
40. Майстер-клас "Чарівний черевик", Мар'яна Рішко, вихователь ДНЗ № 12 "Струмочок".
 
 
 
 
 
41. Цікава англійська, Андрусишин Іванна Михайлівна, керівник гуртка англійської мови ДНЗ №11"Пізнайко".
 
 
 
 
42. Досліди з повітрям, Мар'яна Іванівна Бойченюк, вихователь ДНЗ №17 "Ромашка".
 
 
43. "Я хороший" музкерівник, Юлія Володимирівна Лаврів, ДНЗ № 17 "Ромашка".

44. Майстер-клас «Виготовлення квітки» від керівника гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Світ фантазій» Валентини Ружило, МЦДДЮМП

45. «Веселі маракаси», Тетяна Муляк, вихователь ДНЗ №11 «Пізнайко».

 

46. "Намисто для Оленки", Наталія Гальчак, КДНЗ № 3 "Бджілка".

 

47. Нетрадиційні техніки малювання,  Анастасія Паскевич, вихователь ДНЗ №10 "Катруся".

 

 

48. "Весняна хмаринка", І. Кушла, вихователь ДНЗ №28 "Квітка Карпат"

 

 49. "Бедрик сонечко" І. Кушла, вихователь ДНЗ №28 "Квітка Карпат"

 

 
  51. Заняття з логіко-математичного розвитку? психолог Наталя Орестівна, ЗДО №6 "Колобок".
 
 
52. Майстер клас, вихователь Н. Поліщук, вихователь ДНЗ №33 "Кристалик".