2021-01-27 11:24   718  

Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти в 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 01 лютого по 05 березня 2021 року.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», який почне працювати 01 лютого 2021 року на сайті  розміщеного на веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua у рубриці «ЗНО/ДПА».
Одним із перших кроків є обрання категорії особи. Зверніть увагу:

  • Якщо ви у 2021 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо), а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Випускник закладу загальної середньої освіти 2021 року».
  • Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Учень (слухач) закладу професійної (професійно-технічної) освіти».
  • Якщо ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, а отже складаєте ДПА – ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».
  • Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».
  • Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2021 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».

Випускники закладів загальної середньої освіти 2021 року, слухачі професійних (професійно-технічних) закладів та студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які отримують повну загальну середню освіту у 2021 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти надсилає комплекти реєстраційних документів із супроводжуючим листом до регіонального центру.

УВАГА!
Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти:
1. Бланка сертифіката учасника ЗНО.
2. Реєстраційного повідомлення від Донецького РЦОЯО.
3. Повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (тільки для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

За результатами реєстрації Вам буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, наданими у ньому. Там же буде розміщено Інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2021 рік».

 

Внесення змін
Внести зміни до реєстраційних даних можна з 01 лютого по 05 березня 2021 року тільки після отримання Вами від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання. Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

 

Відмова в реєстрації

У разі отримання рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) Ви отримаєте витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 05 березня 2021 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО), для подальшої відправки документів до регіонального центру. Якщо ви випускник минулих років, то комплект реєстраційних документів ви надсилаєте рекомендованим листом самостійно.

Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб  триватиме з 06 по 18 травня 2021 року.

Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі УЦОЯО. Цьогорічні учасники тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.