2019-10-15 16:16   2501  

Департамент освіти та науки інформує про те, що 21 та 28 березня 2020 року відбудеться пробне ЗНО. Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Реєстрація для участі в пробному ЗНО триватиме з 3 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти www.test.if.ua.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.