2019-05-28 16:58   833  

Тема здорового, повноцінного, безпечного харчування в школах завжди актуальна. Адже  стосується наших дітей, їх здоров’я та безпеки.

Як підвищити бажання школярів харчуватися у шкільних їдальнях? Як урізноманітнити асортимент страв у шкільній їдальні, щоб замість швидкого перекусу в учнів був поживний гарячий обід,  щоб із дитинства вчилися їсти смачно, грамотно та різноманітно?

Враховуючи думки та побажання учнів, батьків, громадськості Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради (директор Ігор Максимчук) робить перші кроки щодо запровадження нового шкільного меню та змін в організації харчування в закладах освіти міста. 

Сьогодні керівники закладів освіти міста, фізичні особи – підприємці, кухарі активно обговорюють проект «Нове шкільне харчування» та опрацьовують «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.

Поетапно впроваджуючи у шкільному меню нові страви з українських продуктів харчування, доступні страви з усього світу, ми бажаємо змінити систему харчування, культуру харчування учнів,  ставлення до їжі в цілому та оздоровити молоде покоління нашої нації.

30 травня 2019 року о 14.00 год. у СШ № 5 (І.Франка. 19, актова зала)  відбудеться нарада фізичних осіб – підприємців та відповідальних осіб за організацію харчування школярів у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська за участі представників управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківську, ДП «Івано-Франківськ стандартметрологія». Серед основних питань - про основні завдання організації здорового харчування школярів у 2019-2020 н.р. та нове шкільне харчування, про  впровадження системи HАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок) та інші.