2019-08-23 10:05   792  

22 серпня 2019 року відбулася виробнича нарада фізичних осіб-підприємців, котрі надають послуги з організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти міста Івано-Франківська.

Серед основних питань, які обговорювалися –  нове шкільне харчування. Детально опрацювавши кулінарні рецепти і авторську кухню Євгена Клопотенка, усі разом обирали рецепти, за якими готуватимуть страви для учнів закладів освіти міста.

За результатами дискусії, одностайно вирішили, що вже з початку навчального року урізноманітниться асортимент страв. Дітям пропонуватимуть на вибір і салати, і перші та другі страви, приготовлені  із нового «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», у яких поєднуватимуться різні корисні для здоров’я продукти.

 «Ми робимо перші кроки до зміни культури харчування. Очікуємо на розуміння та підтримку батьківської громадськості. Ми готові до співпраці. Будемо спільно з батьками обирати страви дня/тижня/місяця. Покажемо, що їжа може бути іншою. Віримо, що спільними зусиллями зможемо змінити  харчування», - зазначили учасники наради.