2019-09-24 16:55   611  

З ініціативи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук), за підтримки керівників закладів освіти, фізичних осіб –підприємців, які надають послуги з харчування, батьків 17 вересня 2019 року у приміщенні СШ № 11 (директор Н.Романишин) відбулася зустріч із відомим шеф-кухарем і кулінарним експертом Євгеном Клопотенком та презентація проєкту «Нове шкільне харчування».

Євген Клопотенко окреслив основну ідею змін у шкільному харчуванні, розказав про перші кроки щодо впровадження проєкту «Нове шкільне харчування». Його виступ-діалог був  цікавим, адаптованим до життя, змістовним та захоплюючим.

«З початку нового навчального року в усіх шкільних їдальнях започатковано «символ змін», впровадження нової системи харчування. Цьому передувала робота щодо ознайомлення усіма учасниками освітнього процесу з «Збірником рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», розробленим Євгеном Клопотенком. Якщо підсумовувати перші тижні роботи, то відгуки, в цілому,  позитивні. Цікаво працювати, готувати нові страви, поєднуючи різні продукти харчування, додаючи спеції, та дегустувати їх. Сподіваємось на розуміння та підтримку, в першу чергу, батьківської громадськості та учнів. Спільними зусиллями ми реформуємо шкільне харчування. А сьогоднішня зустріч із Євгеном Клопотенком – це ще один крок до розпочатої спільної праці щодо змін у шкільному харчуванні», - сказав директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

«Ми – за нове шкільне харчування! Ми вже зробили крок уперед і будемо рухатись далі, готуючи все нові та нові страви», -  наголосили фізичні особи –підприємці, які надають послуги з харчування, та висловили щирі слова подяки Євгену Клопотенку за підтримку, довіру та увагу до праці кухаря.

Перша зустріч на Івано-Франківщині проведена у теплій та дружній атмосфері.

Піснею «Мій Івано-Франківськ» на слова і музику Ірини Ботюк усіх учасників та гостей заходу привітала Яринка Батюк, учениця ЗШ № 7.

На згадку про першу зустріч у місті директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук  подарував українські вишиванки Євгену Клопотенку та координатору проєкту Андрієві Отрішко.

 «Мене так позитивно зустрічають вперше. Дякую, Івано-Франківськ! Дякую усім за підтримку нового шкільного харчування! Разом зробимо крок до формування у школярів культури харчування, правильних харчових звичок, основ здорового харчування та здорового способу життя. До зустрічі у закладах освіти міста», - зазначив Євген Клопотенко.