Новини   2021-08-20 09:14   533  

Вітаємо! Учителі початкових класів Тетяна Бурцева,  Аліса Павлюк (Початкова школа № 26 Івано-Франківської міської ради),  Леся Павлюк  (Ліцей № 7 Івано-Франківської міської ради серед лауреатів Премії  Global  Teacher Prize Ukraine. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. 

Тетяна Бурцева – учитель початкових класів Початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради. Активна учасниця Всеукраїнського проєкту «Розумники», учасниця дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкових класів». У своїй роботі активно використовує сучасні підходи, зокрема інновації зі створення комфортного освітнього середовища, залучає маленьких школярів до позашкільної діяльності - вони займаються як екологічними ініціативами, так і волонтерською допомогою.

«Дуже горда, що діти з батьками охоче підтримують такі необхідні акції. Це є високим показником нашої гідності як патріотів».

Аліса Павлюк  - учитель початкових класів Початкової школи № 26 Івано-Франківської міської ради. За один місяць навчання учні можуть отримати понад 200 дипломів за проходження олімпіад і конкурсів на онлайн-платформах. Також вони перемагають у конкурсах від Національного центру аерокосмічної освіти, виграють квитки на лялькові вистави для всього класу та долають проблеми з низькою самооцінкою. На уроках впроваджує технологію «Smart Kids», дає завдання на SWOT-аналіз літературних творів і застосовує самостійно розроблену дослідницьку лабораторію. У майбутньому вчителька планує технічно переоснастити школу та підвищити рівень екологічної компетентності дітей.

«За 25 років роботи в школі я займала різні посади: була вихователем групи продовженого дня, педагогом-організатором, вчителем християнської етики, спробувала навіть викладацьку діяльність в університеті. І на кожній з цих посад намагалася бути людиною, поважати особистість учня».

Леся Павлюк – учитель початкових класів Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради. Працює з учнями в інклюзивному класі. Вона створює для своїх вихованців освітнє середовище, у якому вони почуваються повноцінними учасниками навчального процесу та можуть спілкуватися з рештою школярів. З дітьми зі звичайних класів ставить театральні вистави для заходів обласного рівня, підкорює олімпіади з математики й основ здоров’я та знімає великодні фільми. А один із учнів увійшов до Книги рекордів України за здобутки з ментальної арифметики! На уроках  впроваджує STEM-освіту, ігрову технологію «Хрестики-нулики» та кінезіологію. Прагне створити клас на свіжому повітрі, який би відповідав викликам пандемії.

«Вважаю, що для своїх учнів вчитель 21 століття — це справжній друг із дрібкою новаторського авантюризму. Моя місія в школі: відкрити внутрішній світ кожної дитини, допомогти їй повірити в себе, спрямувати до розвитку і заохотити до пізнання світу. А ще зробити процес навчання цікавим, невимушеним, усвідомленим та ефективним».