Новини   2021-11-18 10:59   95  

На базі Івано-Франківського МЦНТТУМ (директор Іван Мних) проведено ІІ етап обласного конкурсу іграшок-сувенірів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади. Конкурс проводився у трьох вікових групах: молодшій (6-10 років), середній (11-14 років), старшій (15-17 років) в номінаціях «Традиційна іграшка» та «Сучасна іграшка». На конкурс було подано 213 робіт здобувачів освіти (147 робіт  від вихованців закладів загальної середньої освіти та 66 – вихованців позашкільної освіти).  Переможцями ІІ етапу визнано 39 здобувачів освіти із 25 закладів загальної середньої  та 29 здобувачів освіти із 5 закладів позашкільної освіти.

Роботи переможців конкурсу, що посіли І місце, наведені нижче у таблиці, братимуть участь в ІІІ етапі (обласному) конкурсу.                               

 

з/п

 

Прізвище, ім’я учасника

 

Напрям

 

Заклад освіти, клас

 

Вік

 

      Назва гуртка 

 

ПІП керівника

 

1.

Гладик Андрій

Традиційна іграшка

Ліцей №5

 Івано-Франківської міської ради,

3 клас

9

«Родинне ремесло»

Польчій

Галина

Василівна

2.

Слободян Софія

Традиційна іграшка

Черніївський ліцей

Івано-Франківської

міської ради,

7 клас

12

Гурток

«Прикладна графіка»

Шемрай

Марія

Сергіївна

3.

Волосянко Софія

Традиційна іграшка

Ліцей №20

Івано-Франківської

міської ради,

10 клас

15

Гурток  «Дивосвіт»

Танчак

Галина Ярославівна

4.

Пельц Ірина

Сучасна іграшка

Угорницький ліцей

Івано-Франківської

міської ради,

            5 клас

10

-

Пшепінда

Ірина  Ярославівна

5.

Фарбішевська Богдана

Сучасна іграшка

Хриплинська гімназія

Івано-Франківської

міської ради,

7 клас

12

Гурток  «Образотворче мистецтво»

Бецала

Романа Василівна

6.

Семкович Діана

Сучасна іграшка

Тисменичанський ліцей

Івано-Франківської

міської ради

9 клас

15

Гурток

декоративно-ужиткового мистецтва

Глек

Оксана Степанівна

7.

Костенко Аделія

Традиційна іграшка

Міський центр

науково-технічної творчості

учнівської молоді 

Івано-Франківської

міської ради

6

Гурток «Вуготовлення сувенірів»

Суходольна

Мар'яна Михайлівна

8.

Штундер Вероніка

 

Традиційна іграшка

Міський центр

дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Івано-Франківської

міської ради

11

Гурток

«Етноіграшка»

Равлюк

 Іванна

Василівна

9.

Танюк Яна

Традиційна іграшка

Міський центр дитячої та юнпцької творчості

15

Гурток «Глиняні каруселі»

Кудрявцев Ростислав Віталійович

10.

Байляк Анастасія

Сучасна іграшка

Міський центр

науково-технічної творчості

учнівської молоді 

Івано-Франківської

міської ради

9

Гурток

«Виготовлення сувенірів»

Космірак

Галина

Яківна

11.

Білоборода Марія

Сучасна іграшка

Міський центр

науково-технічної творчості

учнівської молоді 

Івано-Франківської

міської ради

11

Гурток «Моделювання іграшок-сувенірів»

Сізьоміна Катерина Миколаївна

12.

Березовська Ольга

Сучасна іграшка

Міський центр

науково-технічної творчості

учнівської молоді 

Івано-Франківської

міської ради

15

Гурток «Виготовлення сувенірів»

Ланова Людмила Йосипівна

Дирекція Департаменту висловлює щиру подяку директору МЦНТТУМ Івану Мниху та методисту МЦНТТУМ Руслані Лободі за належний рівень організації та проведення конкурсу.