Методичний дайджест   2020-03-02 11:20   67  

Творчість та його різновиди несуть людям культуру і вихованість, вона робить усіх більш духовними і доброзичливими, розкриває важливість добрих відносин між людьми, а також позитивне ставлення до прекрасного.

З метою виявлення обдарованих дітей, сприяння їх творчому розвитку, пропагування кращих зразків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, народних художніх ремесел 26.02.2020 року на базі МЦНТТУМ проведено міський конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» серед учнів закладів загальної середньої освіти  та вихованців закладів позашкільної освіти. У конкурсі взяли участь понад 100 учнів 1-11-их класів з закладів освіти міста.

Конкурсні роботи, створені школярами, показали високий рівень виконавської майстерності, творчий підхід, оригінальність, уміння відтворювати свої думки та фантазії  в різних номінаціях: художня різьба по дереву, кераміка, гончарство, вишивка, плетіння,  обробка шкіри, вироби з природних матеріалів, декоративний розпис, батик та бісероплетіння.

Учні-переможці конкурсу з НВК «Школа-гімназія №3»; Ліцею ім.Р.Шухевича; СШ №5; ЗШ № 3,10,16,18, 24; МЦДЮТ будуть представляти свої творчі роботи в обласному етапі конкурсу «Знай і люби свій рідний край» на базі Івано-Франківського вищого художнього професійного училища № 3.