Методичний дайджест   2019-09-03 09:09   114  

Для кожної людини, а особливо для вчителя є дуже важливим мати позитивне мислення, не зациклюватись на проблемах, відпускати негатив та рухатись вперед. Саме цьому навчалися вчителі природознавства міста на серпневих педагогічних студіях «Формування методів позитивної психотерапії в роботі вчителя природничих дисциплін». Педагоги працювали разом із професійним психологом студії психології «Я+» Оксаною Кожухар, консультантом методів позитивної психотерапії.

Пані Оксана зазначила, що людське здоров'я пов’язане з особистісним добробутом. Кожна людина є не лише суб′єктом проблем і конфліктів, але й носієм здібностей та автором можливостей змінити життя на краще. Такий погляд є наріжним каменем методу позитивної психотерапії й дозволяє бути не лише засобом «лікування душі та духу», але й методом розвитку людини та її навчання протягом усього життя.

На педагогічних студіях методист ІМЦ Леся Руда інформувала присутніх про навчально-методичне забезпечення викладання природознавства у 2019-2020 н.р. відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, ононовлених навчальних програм. Керівник школи компетентного педагога, вчитель СШ №5 Любов Слободян, окреслила завдання та заплановані нові форми методичних заходів у 2019-2020 навчальному році.

Методист ОІППО Світлана Подолюк привітала вчителів із початком навчального року та творчими здобутками у Міжнародній природничій грі «Геліантус-вчитель».

Учителі природознавства відкриті до змін!