Новини   2019-09-09 19:05   238  

Про здорову, смачну та різноманітну їжу дбають у ЗШ № 16 (директор М. Івануляк, підприємець О.Калиняк).

З початку 2019-2020 навчального року у шкільній їдальні розширили асортимент страв, поетапно започатковують приготування перших та других страв, салатів за новим рецептурним збірником, автором якого є кулінарний майстер Євген Клопотенко.

Сьогодні у меню нові страви: перша страва «Морквяний крем-суп», друга страва  – каша гречана з «Болоньєзе», салат «Вітамінний».

«Готуючи нові страви, я вкладала душу й серце, усі свої уміння і дуже старалася. А ще була у гарному настрої та з добрими помислами, бо кажуть, що смакові якості їжі відтворюють і настрій, і стан душі того, хто її готує. Думаю, що усі позивні помисли і смакові якості страв відчують мої найщиріші споживачі – учні, педагоги та батьки. «Дякую!»- це найвища оцінка моєї роботи, яку я дуже люблю», - ділиться думками Ольга Калиняк, фізична особа – підприємець, котра надає послуги з харчування.

«Нові страви апетитно виглядають на тарілці, легкі для споживання, в них багато поживних речовин, які необхідні для здоров’я.  Хотілося б і надалі бачити їх у меню», - зазначають педагоги.

«Страви незвичні для нас. Але смачні та ситні. Удома їх не готують», - відзначають учні.