Новини   2019-11-05 10:32   143  

04 листопада 2019 року о 16:00 в актовій залі Центру патріотичного виховання імені С.Бандери відбулася XХ загальноміська Конференція учнівського самоврядування “Від учнівського самоврядування – до управління державою”.

Організатором конференції була міська Рада учнівського самоврядування за сприяння Департаменту освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
На конференції було зареєстровано 90 учасників, серед яких депутати РУС, голови шкільного учнівського самоврядування, педагоги – організатори загальноосвітніх шкіл міста та гості: директор Департаменту освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради – Ігор Максимчук, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки – Ігор Валько та директор Центру патріотичного виховання імені С. Бандери - Галина Савченко.

У рамках конференції учасниками були підведені підсумки діяльності міської Ради учнівського самоврядування за 2018-2019н.р. Зокрема заслухали звіт голови міської РУС Беус Каріну про діяльність за попередній навчальний рік.

На конференції затвердили голову, новий склад міської Ради учнівського самоврядування, план роботи на 2018-2019н.р, і новообрані депутати склали присягу.

Яскравим доповненням конференції були вокальні номери від учениці ЗШ №21, депутата РУС Яни Кондрусь.

Участь в конференції та в діяльності міської Ради учнівського самоврядування загалом позитивним чином впливає на учнів, оскільки сприяє формуванню в них активної життєвої позиції, розвитку компетентності, залучення особистості до організації громадянського суспільства та становлення активного члена нашої держави.