Методичний дайджест   2020-11-11 10:27   68  

10 листопада 2020 року відбулась онлайн майстерня освітніх інновацій для вчителів музичного мистецтва на тему «Інфо-медійна грамотність на уроках мистецтва». Координатор п.Наталя Гошилик, розповіла про роботу над проєктом, запровадженим Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX у партнерсті з Міністерством освіти та науки України та Академією Української преси.

Уроки з мистецтва більше сконцентровані на візуальному контенті: велика увага приділяється візуальній грамотності, вмінню розрізняти оригінали від фейків, аналізувати різні стилі та твори. Вчителі на практиці познайомились з матеріалами проєкту: презентаціями, відеоматеріалами та роздатковим матеріалом. Вчитель Ліцею №25 Іванна Равренчук, учасниця проєкту  вчила на прикладі аналізу статті про творчість М,Реріха визначати оригінальні судження від фейків, знаходити джерела інформації в медіа.

Подані матеріали розроблені колективом авторів, які є експертами у сфері мистецтва та медіаграмотності, та схвалені для використання в закладах загальної середньої освіти.

Захід сприяв  розвитку   навичок  критичного мислення, інформаційної та візуальної грамотності під час викладання курсу «Мистецтво» в 9 класі.