Новини   2020-03-23 16:22   100  

Перед усіма педагогами нашої країни постало чергове непросте завдання: як організувати продуктивний освітній процес дистанційно.

Учителі Ліцею № 3 активно долучаються до того, щоб змінити освітній процес на дистанційний.

Так, за допомогою Skype здійснюють дієвий контакт між учнями і вчителем. Навчальний матеріал викладають у зручній та доступній для дітей формі. Завдяки зворотному зв’язку педагоги оцінюють роботу учнів та колективно допомагають засвоїти навчальний матеріал. Також використовують безкоштовний онлайн-сервіс «На Урок», що дає можливість дистанційно перевірити знання учнів, які вони здобули під час самостійної роботи. Педагоги у своєму електронному кабінеті спостерігають за результатами, опрацьовують та корегують навчальні досягнення школярів.

Вчителі початкових класів для дітей молодшого шкільного віку використовують програми з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом від мультимедійного видавництва «Розумники» та міжнародної онлайн-платформ «Вчи.юа». Діти із задоволенням виконують всі завдання, змагаються на швидкість їх виконання. Учитель спостерігає за результатами досягнень через електронний кабінет, за допомогою Skype-уроків опрацьовує та корегує матеріал.

Також учні переглядають короткі відеоматеріали з навчальних предметів на YouTube-каналі та уроки на телебаченні каналу «Рада» у щоденній програмі «Відкритий урок».