Методичний дайджест   2020-10-12 15:54   40  

Відбулась Школа компетентного вихователя ГПД «Виховання на цінностях, як один з ключових компонентів формування Нової української школи».

Завдання освітян – робити все, аби сучасні діти могли навчатися, отримувати ціннісні життєві навички, які відповідають світу, що змінюється. Методист ІМЦ Зоряна Галас наголосила, що відповідно до Концепції Нової української школи виховний процес – невід’ємна складова всього освітнього процесу, яка орієнтується на загальнолюдські цінності, зокрема морально-етичні (гідність, чесність, справедливість, турбота, повага до життя, повага до себе та інших людей) та соціально-політичні (свобода, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, шанобливе ставлення до довкілля, повага до закону, солідарність, відповідальність).

Тренер НУШ, учитель Ліцею №24 Лілія Ільчишин поділилася практичними вправами на згуртування колективу, створення дружніх відносин; для підняття самооцінки дітей, відчуття приналежності до класної спільноти; формування спостережливості, поваги, дружніх відносин; розвиток уяви, пам'яті, мислення.