Новини   2020-10-09 11:09   100  

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (директор Ігор Максимчук) відбулася онлайн-нарада заступників директорів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради.

Про  деякі питання державних стандартів повної  середньої загальної освіти (постанова КМУ № 898 від 30.09.2020р.), ведення шкільної документації зосередила увагу присутніх Наталія Микула, заступник директора Департаменту освіти та науки з організаційних питань, змісту освіти та інновацій.

Щодо окремих питань оцінювання та фіксації результатів навчання учнів початкових класів у Новій українській школі, організацію харчування у закладах загальної середньої освіти розповіла Світлана Бойчук, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки.

Проаналізувала результати формування звітів ЗНЗ-1 та повідомила про організацію інклюзивного навчання в закладах освіти Діана Худевич, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки.

Повідомила про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання, формування території обслуговування закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради на 2021-2022 навчальний рік  Олександра Гега,  спеціаліст з питань загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки.

Узагальнила інформацію щодо замовлення документів про освіту Анна Рудак, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки.

Учасники наради отримали відповіді на питання щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради у 2020-2021 навчальному році.