Методичний дайджест   2020-02-13 08:29   147  

12 лютого 2020 року на базі ЗДО № 31 «Мрія» (керівник В.Кібірєв) в рамках школи молодого психолога ЗДО відбувся інтерактивно-рефлексивний тренінг для практичних психологів закладів дошкільної освіти «Психологічний супровід дітей старшого дошкільного віку: діагностичний та розвитковий аспекти».

Учасники заходу актуалізували знання про психологічні особливості дітей старшого дошкільного віку, ознайомилися з інструментарієм щодо проведення діагностичної та розвиткової роботи. Практичні психологи розробили алгоритм психологічного супроводу особистісного розвитку дитини старшого дошкільного віку відповідно до сучасних вимог Нової української школи.

У ході ШМП було розглянуто кругову модель взаємодії учасників освітнього процесу та роль психолога у цій взаємодії. Учасники школи через інтерактивні форми роботи обговорювали актуальні проблеми та знаходили шляхи їх вирішення. Методист ЦППСР Рошак І.О. запропонувала відповідний алгоритм супроводу складних випадків психологічної практики у роботі практичних психологів ЗДО.

За відгуками молодих практичних психологів, висвітлені питання були змістовними, потрібними та своєчасними.