Новини   2021-02-19 09:19   35  

18 лютого 2021 року в Івано-Франківському ЦПВУМ ім. С.Бандери (директор Галина Савченко) відбувся загальноміський урок історичної пам'яті "Український цвіт на чужій війні", присвячений 32-ій річниці виведення військ з Афганістану. Захід був присвячений пам'яті випускників середніх шкіл м.Івано-Франківська, які загинули в тій далекій, "чужій" для нас війні - Роману Роговичу, Олегу Базилевичу, Костянтину Грузіну та Ігорю Мельничуку. Урок пам'яті підготували учасники історико - краєзнавчого гуртка ЦПВУМ ім. С.Бандери під керівництвом Іванни Вінтонюк.

На захід завітали представники міської організації Національної Спілки Ветеранів Афганістану Віктор Омелько, Микола Нерода, Василь Лейб'юк, Ігор Мажевський, Микола Бегменко, які не тільки поділилися фронтовими спогадами, але й виконали чудові пісні "Вишні", "Дружина офіцера", "Кабул". Діти подякували ветеранам, вручили їм солодкі подарунки та обереги, виготовлені власноруч, а музичним дарунком для них стала пісня"Героям" у виконанні дуету у складі Вікторії Панашенко та Вероніки Дудій під керівництвом Наталії Камарчук. На заході були присутні директори позашкільних закладів освіти, представники Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.                                                                    

Заступники директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Маріанна Смаль та Інна Брюховецька подякували вихованцям ЦПВУМ ім. С.Бандери за добре проведений захід  та нагородили подяками  Департаменту освіти та науки членів міської організації Національної Спілки Ветеранів Афганістану Віктора Омелька, Миколи Нероди, Ігора Мажевського, Василя Лейб'юка. Ми пам'ятаємо наше минуле і віримо в майбутнє України!