Новини   2019-12-24 13:27   86  

«Якби  всі ми робили те, на що  здатні то б самі здивувались власними можливостями»

Томас Едісон

20 грудня 2019 року на базі Центру освітніх інновацій відбувся тренінг «Учні рушійна сила»  для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста, головним модератором якого була голова мРУС Каріна Беус.

Метою тренінгу було з’ясувати яких людей називають лідерами, які якості характеру і поведінки  їм притаманні, які бувають лідери, а також навчитися оцінювати свої лідерські якості, своє місце в колективі, відношення інших, бачити свої позитивні та негативні риси характеру.

Учасники тренінгу  аналізували лідерські якості, перевіряли готовність взяти на себе відповідальність у вирішенні складних завдань, розвивали навички самоаналізу. Наприклад, проаналізувавши на тренінгу два поняття «лідер» і «антилідер», зробили висновок, що бути лідером - це радість і вантаж відповідальності одночасно, десятки справ та проблем, які потребують розв'язання та вміння не тільки ладити з людьми, але і зберігати вірність принципам.Участь у подібних тренінгах сприяє життєвому самовизначенню, розкриває перед нами світ людських взаємин та моделі взаємодії між людьми, які ведуть до успіху.