Новини   2020-01-09 14:51   185  

У світлий час Христового Рождества у місті на запрошення міського голови Руслан Марцінків перебуває іноземна делегація у складі 2 вчителів та 6 учнів португальських шкіл м.Браги, які гостюватимуть до 15. 01. 2020 року.

З перших днів гості опинилися у справжній казці українського Різдва, оповитого таємничістю й святістю національних традицій, запахом ялинок та дідуха, сповненого надією та дзвінкими колядками.

Святвечір діти та вчителі святкували в івано-франківських сім'ях, у дні Різдва Христового відвідали святу літургію у Катедральному соборі та здійснили пішу екскурсію величним Івано-Франківськом. Надзвичайно чудові враження отримали гості від святковоприбраного європейського міста: виблискує вогнями різдвяна ялинка та прибрані дерева скверів, захоплюють подих різдвяно-новорічні фігури, зроблені івано-франківськими педагогами та учнями, везуть до казкових мрій санчата Св. Миколая, дивують своєю величчю та дивовижністю ковані вироби майстерних ковалів, старовинністю та затишком чарувала світлиця Мулярових, розкривали свої краєвиди Вовчинецькі гори.

Кожний день неймовірних канікул насичений новою програмою та новими емоціями. Найбільше радості та сміху приносить португальським школярам морозець та сніжок. Діти із захопленням каталися на ковзанах біля Ратуші та за кожної нагоди намагалися зліпити сніжки.
Щирість і цікавість, простота і емоційність наших гостей були зігріті відкритістю й добротою івано-франківців та благословенням Різдва Христового!

А попереду ще так багато цікавого…