Новини   2019-11-06 16:00   212  

         6 листопада 2019 року урочисто стартував міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях: «Початкова  освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво». Захід відбувся у актовій залі СШ № 11 (директор Н.Романишин).

       У святковому дійстві взяли участь  28 педагогів, які виявили бажання розкрити творчі грані свого педагогічного таланту  та позмагатися за звання кращого вчителя року.

         У цьому році для міста конкурс особливий тим, що крім міського туру, містить ще й зональний, адже до участі у ньому долучилися педагоги з сусідніх районів  – Тисменицького, Богородчанського та  Надвірнянського.

        Конкурсантів та гостей свята щиро привітав голова оргкомітету конкурсу,  директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

          На святі ведучі представили професійне журі, яке оцінюватиме  конкурсантів, їхні творчі здобутки. До складу журі кожної з номінацій входять учителі-методисти, спеціалісти та методисти Департаменту освіти  та науки,  переможці конкурсу фахової майстерності попередніх років.

         Гарний настрій учасникам свята подарували дитячі художні колективи та вокалісти із СШ № 11,  ЗШ № 6, Ліцею ім. Романа Шухевича, Міського центру дитячої та юнацької творчості.