Методичний дайджест   2019-08-30 14:08   161  

27 серпня 2019р. вчителі інформатики ЗЗСО відвідали Multimedia Lab – е-простір, який є частиною інфраструктури сучасного інноваційного центру Promprylad.Renovation. Основними напрямками діяльності Multimedia Lab є навчання та виготовлення мультимедійних продуктів, аудіо-візуального та AR контенту (додана реальність). Керівник “Multimedia lab” Василь Гошовський розкрив освітянам основні правила та тонкощі зйомки, продемонстрував можливості та недоліки програмного забезпечення для відеомонтажу, провів екскурсію офісом (коворкінгом для аніматорів, ілюстраторів та художників, відеомонтажерів, кольорокоректорів), який оснащений потужними комп’ютерами з профільним програмним забезпеченням та професійними інструментами для створення графіки та кольорокорекції (графічні планшети, сенсорні графічні екрани, панелі для кольорокорекції).

З метою популяризації та збільшення зацікавленость школярів ІТ-освітою Степан Мельничук, викладач ІФДНУНГ, Університету Короля Данила, запропонував педагогам вивчення цифрових платформ для роборейсингу для підготовки школярів до змагань з робототехніки та програмування.

Ольга Солом’яна, методист ІМЦ, прокоментувала можливості влогінгу як засобу комунікації учасників освітнього процесу та способу активізації навчальної діяльності школярів.

Педагоги обговорили нові основні документи, затверджені МОН, необхідні для викладання шкільного курсу інформатики у 2-11 класах, які представила Ірина Дорошенко, учитель інформатики СШ №5.

Застосування сучасних цифрових технологій у школі мотивуватимуть дітей до навчання і формуватимуть практичні навички та компетенції.