Методичний дайджест   2021-04-23 09:24   49  

22 квітня 2021 року на базі Дитячо-юнацького пластового центру (директор О. Румак) Центром практичної психології та соціальної роботи спільно з ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» (голова ГО В.Шегда) в рамках проєкту «Медіація в освітніх закладах» проведено другий модуль навчального семінару «Створення безпечного шкільного середовища. Запобігання та вирішення конфліктів» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради.
 
Учасники семінару разом із Анною Дарсанією - медіатором, тренером ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» обговорювали суть і причини виникнення конфліктів у шкільному середовищі, вчилися ідентифікувати типи і види конфліктів, обирати стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях, практикували тактичні прийоми взаємодії, шукали оптимальні варіанти рішень, визначали підходи, інструменти та техніки управління конфліктами.
 
Працівники Центру практичної психології та соціальної роботи висловлюють вдячність тренерам ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» за професіоналізм та спільну працю.