Новини   2019-10-09 11:59   123  

 В умовах реформування сучасна освіта акцентує особливу увагу на забезпеченні рухової активності, зміцненні здоров’я дітей, активізації шкільної й позашкільної фізкультурно-оздоровчої роботи серед учнівської молоді, а вчителі відіграють важливу роль у заохоченні дітей та забезпеченні мотивації до занять фізичною культурою та спортом.

07.10.2019 року на базі ЗШ № 10 (директор Р.Куриндаш) відбулася творча платформа НУШ учителів фізичної культури «Спорт, рухливі ігри та естафети - сучасні тренди рухової активності як засіб формування культури бадьорості підростаючого покоління».

Учителі фізичної культури ЗШ № 10, 16, 22 25 під керівництвом методиста ІМЦ Надії Цюпер працювали над проєктом сучасних спортивних та рухливих ігор, що дозволить поєднати практичні вправи з інтерактивною формою взаємодії.

В основі розвитку сучасного спорту, який буде цікавим для підростаючого покоління, лежить задоволення як індивідуальних потреб дитини в самовираженні, так і групової взаємодії, що досягається в ході змагальної, командної  діяльності.

Педагоги зазначили ефективність та результативність командної діяльності, що полягає в рухливості, груповій підтримці, мобільності, взаємодії, та створює відчуття єдності між учасниками. Усе це дозволяє не лише підвищити позитивну мотивацію учнів, але й проводити різноманітні учнівські флешмоби та брати участь у змаганнях і фестивалях.