Методичний дайджест   2019-11-28 09:20   204  

Очі образно називають частиною мозку, винесеною на периферію. Саме зір є визначальним у формуванні уявлень про реально існуючі предмети й явища. І від того, як розвиваються очі та мозок, залежить гармонійне формування дитини, її здоров’я, психоемоційний стан і все наступне життя.

         27 листопада 2019 року відбулося чергове засідання Школи компетентного вчителя-логопеда на тему «Зорово-мовленнєві вправи в корекційно-розвивальній роботі з дітьми-логопатами» на базі Початкової школи «Пасічнянська». Учасники засідання під час «мозкової атаки» пригадали інформацію щодо поняття зорового гнозису, змісту зорових функцій, умов забезпечення зорово-моторної координації. Практичне ж застосування зорово-мовленнєвих вправ у роботі з дітьми продемонструвала вчитель-логопед закладу Людмила Савка на своєму корекційному занятті.

         Про технологію скрайбінга розповіла вчитель-логопед ДНЗ № 30 «Ластівка» Тетяна Матковська. Практичну значущість магнітного скрайбінга фахівець показала під час проведення практикуму з учителями-логопедами з теми «Лексична компетентність дитини-логопата».

         На завершення роботи усі присутні фахівці поділилися досвідом з використання дидактичних ігор для розвитку сенсорних еталонів, просторової орієнтації та графомоторних навичок.