Методичний дайджест   2020-05-20 19:56   314  

 

Сучасний світ – це світ нових викликів, тож дедалі актуальнішим стає вміння швидко пристосовуватися до змін і бути гнучким. Для сфери освіти це питання особливо актуальне. Довготривалий карантин і потреба миттєво перейти на дистанційне навчання – це насправді серйозний виклик для педагогічних працівників.
Як урізноманітнити форми роботи під час дистаційного навчання? Як зацікавити і водночас не переривати освітній процес? Ці та інші питання обговорили 20.05.2020 р. під час онлайн-зустрічі учасники школи молодого психолога ДНЗ.

Розглянули коло питань щодо дистанційного навчання, зокрема проблеми комунікації, оперативного обміну інформацією, емоційної стабільності та розробили план їх втілення. Як зауважили практичні психологи, за нових умов роботи стали відчувати себе ще й фахівцями з комп’ютерних технологій.

На онлайн-зустрічі ШМП було підведено підсумки роботи за навчальний рік. Молоді психологи з позитивним настроєм через усвідомлення, аналіз та прийняття, творчо та натхненно представили результати своєї роботи, обмінялися досвідом, задали нагальні питання, поділилися успіхами, інсайтами та планами на майбутнє.