Новини   2019-11-07 08:54   222  

06 листопада 2019 року о 14.00 год. на базі ДВНЗ «Івано-Франківський коледж фізичного виховання» відбулося урочисте відкриття Шкільного турніру з футзалу «Кубок міського голови та НФК «Ураган»» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста (5 класи і молодші).

Участь у церемонії з нагоди відкриття змагань взяли директор Департаменту освіти та науки Ігор Максимчук, методист інформаційно-методичного центру Надія Цюперер, начальник відділу спорту Департаменту молодіжної політики та спорту Денис Рудницький, голова оргкомітету шкільного турніру НФК «Ураган» Андрій Червінський.

Після урочистого відкриття Шкільного турніру з футзалу минулорічні фіналісти турніру – команди ЗШ №10 та СШ № 11 зіграли матч за Суперкубок. Втретє поспіль володарями Суперкубка стала команда ЗШ № 10.
31 команда закладів загальної середньої освіти змагатиметься в попередньому етапі турніру. Кожна з команд-учасниць основного етапу, гравці «Золотої», «Срібної» та «Бронзової» ліги, отримає грошову нагороду на релізацію ідеї свого закладу освіти. Загальна сума призового фонду становить 251 000 грн.

Шкільний турнір з футзалу «Кубок міського голови та НФК «Ураган» розпочнеться з 09 листопада 2019 року. Команда-переможець «Золотої ліги» представлятиме місто в обласному турнірі з футзалу.

Бажаємо цікавих, змістовних ігор та перемог учасникам турніру!