Новини   2020-10-08 16:19   26  

Щоб кожен, навіть найменший споживач, знав і дотримувався правил безпечного користування електроенергією – таке спільне завдання вирішують Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради (директор Ігор Максимчук) та ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (Олександр Бубен).

Для організації роботи з учнями молодшого шкільного віку усі заклади загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради отримали  настільні ігри, книги, розмальовки, плакати на тему «Електробезпека для дітей», підготовлені творчим колективом працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Разом із фантастичними героями ілюстрованої книги «Вольтик-суперагент» діти під керівництвом педагогів подорожуватимуть цікавою планетою Енергія та дізнаватимуться про те, як енергія потрапила на планету Земля.

Граючи у пізнавальну настільну гру «Безпечна електроенергія», діти весело проведуть час із друзями,  водночас, дізнаються, як уникнути небезпеки, пов’язаної з електроенергією, і яких правил дотримуватись, щоб електрика приносила лише користь.

Ознайомитись із правилами користування електроприладами, правилами надання першої допомоги при ураженні електричним струмом допоможуть «Пам’ятки з електробезпеки для дітей», розмальовки.

Для проведення занять з електробезпеки на допомогу педагогам розроблені методичні рекомендації.

Готуючи матеріали «Електробезпека для дітей», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «... бажає, щоб велика сила енергії стала другом і помічником, приносила у життя тільки радість, тепло та світло».