Методичний дайджест   2019-09-03 09:15   163  

 

28.08.2019р у конференц-залі готелю «Надія» відбулися серпневі педагогічні студії вчителів суспільствознавчих дисциплін закладів загальної середньої освіти міста. Методист ІМЦ Леся Руда та керівник Школи компетентного педагога вчителів історії Олена Ковтун ознайомили учасників студій з особливостями організації та змісту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 н.р. із суспільствознавчих дисциплін.

 Педагоги також обмінялися досвідом щодо виконання випускниками тестів ЗНО-2019. Особливу увагу акцентували на змісті освітніх програм та використанні безкоштовних Інтернет-ресурсів для вивчення навчальних предметів.

 На увагу заслуговує тренінг «Освіта демократичного громадянства та освіта з прав людини в контексті викладання суспільствознавчих дисциплін у закладах загальної середньої освіти», який провели ментор проекту «Демократична школа» Європейського центру ім. Вергеланда Віталій Півторак та Світлана Уварова- представник неформального громадського руху «Рідна школа - наша турбота». За допомогою інтерактивної вправи «Навчаємось демократії» учасники педагогічних студій розробляли різні моделі демократичної школи.

 Отримані навички та методичні рекомендації педагоги зможуть використовувати в роботі.