Новини   2019-09-09 11:26   113  

Успіх діяльності кожного закладу освіти забезпечує цілеспрямований колектив однодумців.

Формування команди вчителів – це можливість якісно змінити існуючу систему освіти, вибудувати найбільш продуктивну форму організаційної взаємодії, забезпечити ефективність діяльності й підвищити конкурентоспроможність учнів.

5 вересня 2019 року на базі ЗШ №10 практичні психологи та соціальні педагоги ЗЗСО міста провели педагогічні студії  на тему  «Тимбілдинг як складова успішної реалізації концепції «Нова українська школа».

Розпочалося засідання з активізації знань про тимбілдинг як метод командотворення, формування навичок групової взаємодії, підвищення мотивації на досягнення колективних цілей. Тренери в ігровій формі ознайомили учасників з вправами, які допомагають сформувати позитивний психологічний клімат у колективі, розвивають навики координації спільних дій, згуртування групи, розвиток навиків невербального спілкування та саморегуляції, зняття напруги та формування позитивного настрою на майбутню спільну діяльність.

На завершення роботи педагогічної студії методисти ЦППСР Галина Семенів та Ольга Сухоребська ознайомили учасників з новою нормативно-правовою документацією, окреслили основні напрямки роботи фахівців психологічної служби ЗЗСО міста. Разом із спеціалістами служби у справах дітей обговорили спільні заходи в рамках Міської програми з реалізації Національної стратегії у сфері прав дитини (дні служби у справах дітейу закладах освіти міста, проведення навчальних семінарів з питань захисту прав дитини).