Новини   2020-09-29 09:24   62  

 

25 вересня 2020 року відбувся семінар-навчання для фахівців з охорони праці закладів освіти Івано-Франківської міської ОТГ щодо організації роботи з  охорони праці та здійснення превентивних заходів для профілактики нещасних випадків.

У рамках заходу начальниця Управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш презентувала Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища Івано-Франківської міської ОТГ на 2020-2023 роки.

 Головний спеціаліст з питань безпеки життєдіяльності Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  Ірина Джус повідомила про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах освіти, звернула увагу  на актуальні питання  щодо роботи закладів освіти у період  карантинних обмежень у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVІD-19), а також подякувала фахівцям з охорони праці закладів освіти за роботу, активну участь у конкурсах та вручила грамоти та подяки.

Головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Івано-Франківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Світлана Прокопів висвітлила питання розслідування нещасних випадків та профілактики виробничого травматизму в шкільних та дошкільних закладах Івано-Франківська.

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага ознайомив присутніх зі змінами в нормативних документах, які регулюють питання з охорони праці в закладах освіти.Рекомендації щодо організації та дотримання протиепідемічних вимог у закладах освіти у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVІD-19) надала начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

Після кожного з виступів учасники семінару мали можливість задати питання доповідачам та отримати компетентні відповіді.