Методичний дайджест   2019-05-15 13:40   419  

13 травня 2019 року в рамках ХІІ Міжнародного Дня Скретчу на базі Університету Короля Данила проведено фінал конкурсу Scratch Day-2019 для дітей-програмістів.

Члени журі спільно з оргкомітетом обрали більш ніж 30 проектів, підготовлених школярами для презентації у фіналі змагань. Високоякісні роботи, командний підхід – це, безумовно, величезна заслуга та перемога всіх ініціативних педагогів міста та області. Адже саме Івано-Франківськ впевнено посідає перше місце в Україні за кількістю навчальних груп. У 85 локаціях Code Club UA займається більш ніж 800 дітей!

Команди 11 закладів загальної середньої освіти взяли участь у конкурсі Scratch Day-2019. Перемогу здобули учні ЗШ № 10. Фесенко Олег, Дячук Арсен з проектом The secret room та ЗШ №25 Ірина Лучин та Настя Бзова з проектом Game scratch by Nastia and Ira.

Партнерами заходу виступили Code Club UA, ТАСКОМБАНК, Університет Короля Данила, Івано-Франківський ІТ кластер, РобоклубІФ, Sombra, LOTATECH, завдяки яким переможці конкурсу отримали цінні подарунки. Висловлюємо подяку організатору та натхненнику мережі гуртків Code Club UA в Івано-Франківській області  Сергію Никонорову та всій команді викладачів-менторів! Дякуємо всім і кожному за цей навчальний рік!