Методичний дайджест   2020-12-18 10:25   40  

17 грудня 2020 року на базі приватної початкової школи «Католицька школа ім. Василя Великого» (директор І. Кіяк) відбувся бінарний семінар-практикум практичних психологів закладів загальної середньої освіти «Самооцінка і формування особистості».
Практичний психолог закладу Олена Тинна висвітлила теоретичні питання поняття та структури самооцінки, особливостей формування і факторів впливу на неї в дитинстві.
 
З позиції образотворчого мистецтва, художниця, докторант кафедри декоративно-прикладного мистецтва та реставрації навчально-наукового Інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» Вікторія Типчук провела екскурс у портретну галерею на основі відомих картин, ознайомила учасників з ілюзіями у сприйнятті персонажів залежно від лінії горизонту. В практичній частині семінару практичні психологи виконували вправи на самопізнання і усвідомлення своєї самооцінки та самоцінності, аналізували свій ідеальний образ, шукали ресурси для зміни ставлення до себе і до світу.
 
Семінар відбувся в теплій і дружній атмосфері плідної, творчої співпраці організаторів та учасників.