Методичний дайджест   2020-09-11 11:00   35  

На засіданні педагогічної онлайн-студії інструкторів з фізкультури закладів дошкільної освіти активно обговорювались питання дистанційних форм роботи в умовах адаптивного карантину. Саме ця категорія педагогів через співпрацю з батьками може найбільше вплинути на активізацію рухової діяльності вихованців в умовах карантинних обмежень. Їхні відеоролики з різноманітними рухами, вправами та іграми подобаються не тільки дітям, але й стають у нагоді їхнім батькам. Інструктори з фізкультури - Галина Скиба (ЗДО № 28 «Квітка Карпат»), Вікторія Остапчук (ЗДО № 20 «Росинка»), Галина Калиняк (ЗДО № 4 «Калинова сопілка») та інші, охоче поділились секретами медіамайстерності при створенні відео занять для вихованців.

Інструктор з фізкультури ЗДО № 17 «Ромашка» Марія Бойко поділилась досвідом фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах карантину (заклад працював у літній період). Зокрема розповіла про методи та засоби дотримання вимог соціальної дистанції між вихованцями на заняттях з фізкультури та під час фізкультурних розваг.

Були внесені пропозиції щодо розширення форм дистанційного спілкування з батьками. Провела засідання педагогічної студії методист ІМЦ Департаменту освіти та науки Л.Чмелик.