Методичний дайджест   2021-02-03 18:54   52  

3 лютого 2021 року відбулося засідання Школи молодого психолога закладів дошкільної освіти міста «Розвиток тренерських навичок».
У щоденній роботі практичний психолог ЗДО працює над розробкою та проведенням тренінгів для батьків та педагогів. Тренінг - це коротка життєва історія і один із ефективних методів інтерактивної взаємодії учасників освітнього процесу під час вирішення професійних та особистісних питань. Саме ця тема є актуальною на етапі становлення та професійного росту молодих спеціалістів.
У ході проведення інтерактивної частини учасники Школи підготували і виконали цікаві вправи, кожна з яких була направлена на розкриття внутрішнього мотиваційного професійного ресурсу, інтеграції та виходу із зони комфорту.
Таким чином, молоді спеціалісти практично ознайомилися із методами та прийомами у роботі тренера, збагативши та урізноманітнівши свій "тренерський портфель", навчилися дієвих прийомів звільнення від емоційного та тілесного напруження, отримали хорошу профілактику емоційного вигорання, наповнились новими ресурсами та енергією, - такими необхідними для роботи практичного психолога.
Досвід отриманий у ході ШМП допоможе молодим психологам продовжити незабутню та цікаву «подорож» з метою розвитку та удосконалення особистісних та професійних якостей психолога-тренера, а також підвищення рівня практичної освіти. Адже активний, вмотивований та впевнений тренер – запорука успішного вирішення проблем.
Головне на шляху до самореалізації не стояти на місці, вчитися розвивати свої професійні здібності та рухатися у напрямку цікавого й нового.