Методичний дайджест   2021-04-21 17:38   56  

21 квітня 2021 року відбулося засідання Школи молодого психолога закладів дошкільної освіти: «Розвиток позитивної мотивації до психологічної діяльності за умов використання метафоричних асоціативних карт (МАК)».
 
У ході роботи учасники ознайомилися з особливостями роботи з МАК як інструменту для роботи з педагогами в особистих та професійних питаннях, обговорили правила та переваги роботи з картами. Практичні психологи провели аналіз перешкод, виявили їх джерело, знайшли ресурси та мотивацію для подальшої успішної реалізації поставлених перед собою професійних цілей. Ті, хто до цього часу чітко не задумувався над постановкою цілей, мали змогу їх сформувати та розбити на блоки. Своїм досвідом роботи з метафоричними картами поділилися методист ЦППСР Департаменту освіти та науки Рошак І.О. та практичний психолог ДНЗ 10 «Катруся» Войтків Н.І.
Метафоричні асоціативні карти – універсальний психологічний інструмент, який базується на метафорі, що звертається до підсвідомості людини й використовується для діагностики, корекції, розвитку, розкриття творчих здібностей та коучингу. Метафоричні карти дозволяють задіяти ресурси інтуїції, розвивати уяву і стимулювати емоційний інтелект.
Виконуючи різні вправи, молоді психологи набули навички практичної роботи при роботі з різними колодами проективних карт. Усі були задоволені отриманими знаннями і позитивним наповненням, висловили вдячність за розвиток і можливість знайти нові ресурси для покращення своєї професійної діяльності.