Методичний дайджест   2019-05-24 08:36   363  

22 травня 2019 року у ДНЗ №29 “Кобзарик” (керівник І. Дорожівська) проведено панораму педагогічних досягнень вихователів дошкільних навчальних закладів з проблеми “Творчість як ціннісна потреба дошкільника”.

Учасники заходу взяли участь у майстер-класах з нетрадиційних технік малювання (Г. Свистяк, вихователь ДНЗ № 3 “Бджілка”), малювання за художнім твором (І. Берсіна, вихователь ДНЗ №29 “Кобзарик”), з паперопластики (Л. Фіцик, вихователь ДНЗ №4 “Калинова сопілка”), «Витівки солоного тіста» (Н. Когут, вихователь ДНЗ № 12 “Струмочок”). Педагоги за короткий час училися знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, пізнавали нові художньо-виразні прийоми створення образу, композицій і колориту, що сприяло забезпеченню найбільшої виразності творчого образу та розвитку творчих здібностей дошкільників.

Унікальність цього заходу в тому, що кожна майстриня поділилася власними секретами відчуття тону, гами кольорів, поєднанням різних технік виконання, а учасники захопилися бажанням творити фарбами, папером, солоним тістом тощо. Панувала атмосфера співпраці, відчуття емоційного стану, задоволення від нових ідей. Кожен висловив свої враження від роботи за інтересами та визначив такий обмін досвідом цікавим та необхідним.