Методичний дайджест   2020-05-21 16:09   157  

21 травня 2020 року в режимі онлайн відбулося засідання творчої майстерні практичних психологів ЗЗСО «Психосоматика дитячо-батьківських відносин».

Наукові дослідження показують, що існує взаємозв’язок між відносинами, здоров’ям і життєвим успіхом.  Коли ми дотримуємося простих істин і законів природи у взаємовідносинах, тоді стаємо більш здоровішими і щасливішими людьми. Ми відчуваємо, як події, які відбуваються у світі, впливають на нас, а ми відповідно, впливаємо на нього через свої дії, слова і думки. Наша поведінка і життєдіяльність завжди цілеспрямовані, ми діємо у відповідності до наших цілей та потреб. Саме мета, ціль визначає те, яким чином ми сприймаємо дійсність, людей, які нас оточують і події, які відбуваються з нами.

На засіданні учасники розглядали питання – як саме взаємовідносини з оточуючими та світом сприяють реалізації наших цілей: успішному навчанню, розкриттю творчого потенціалу, здібностей, реалізацій в колективі, на роботі, створенню сім’ї тощо. Адже те, наскільки гармонійно у людини вибудований діалог із світом, настільки добрий стан її здоров’я і самопочуття, здатності самореалізуватися.

Практичні психологи розробляли рекомендації щодо побудови у сім’ї чесних, довірливих стосунків, адже саме так закладається потенціал для відновлення і збереження власного здоров’я, ресурсів і сімейного благополуччя.