Новини   2020-06-13 14:03   47  

Шановні учасники пробного ЗНО, а також працівники пунктів тестування!

Учора Постановою Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
Український центр оцінювання якості освіти просить вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам.

Відповідальні за пункти пробного тестування та їх помічники повинні прийти на пункти пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість роботи пункту тестування, та видати їм тестові зошити.

З огляду на ситуацію, що склалася, Український центр оцінювання якості освіти пропонує учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

  •  Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.
  • 17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який обрано для проходження пробного ЗНО.
  • Упродовж двох днів необхідно виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом потрібно дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

Експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів учасники тестування зможуть отримати в своїх особистих кабінетах.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО можна за посиланням.

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе!