Методичний дайджест   2019-04-22 18:15   401  

На засіданні міського методичного об’єднання медичних сестер закладів дошкільної освіти, яке відбулося у форматі проблемного столу, активно обговорювались вимоги до організації дієтичного харчування дошкільнят.

Учасники проблемного столу (медичні сестри ЗДО та запрошені лікарі - Л.Вітовська, заступник директора КНП МДКЛ з медичної частини, гастроентеролог, В.Олексин, лікар-педіатр СП МДП) не обминули проблему дітей , яким призначено безглютенове та безлактозне харчування, а також дітей, які хворіють на цукровий діабет та фенілкетонурію.

Медичні працівники отримали всю необхідну інформацію про нові інструктивні документи з питань організації дієтичного харчування у закладах дошкільної освіти, а також ознайомились з новинками фахових видань щодо організації цієї роботи. Засідання проведено на базі ЗДО № 2  «Малятко» санаторного типу, який відвідують вихованці із захворюваннями серцево-судинної системи та органів травлення. Адміністрація закладу презентувала досвід роботи з проблеми, що обговорювалась. Вели засідання методист ІМЦ Л.Чмелик та керівник методичного об’єднання медичних сестер О.Двірник.