Методичний дайджест   2019-05-16 13:11   413  

На базі ДНЗ № 10 «Катруся» 15 травня 2019 року відбулося підсумкове засідання Школи молодого психолога закладів дошкільної освіти: «Особистісно-професійне зростання практичного психолога дошкілля».

У ході засідання вдало підібрані арт-терапевтичні, коучингові, рефлексивні вправи дозволили поглибити знання практичних психологів про себе, про свої психологічні особливості, усвідомити свої дії і думки, сприяли зміцненню позитивних якостей кожного учасника, дозволили проаналізувати свою ціннісно-мотиваційну сферу та підкреслити позитивні зміни у напрямку професійного розвитку та самовдосконалення.

Метою ШМП у 2018-2019 н.р. було сприяння особистісному та професійному зростанню практичного психолога ЗДО, зокрема переходу від ролі наставника та джерела знань, до ролі коуча, фасилітатора, тьютора, модератора, тренера в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

У рамках ШМП учасники під час тренінгів, круглих столів, практичних вправ та занять, групових дискусій спілкуючись з більш досвідченими колегами, підвищували рівень професійної компетентності, отримували відповіді на питання, які цікавили та підвищували рівень впевненості у вирішенні професійних питань. Учасники відзначили, що однією з переваг ШМП, є можливість не лише теоретичного обговорення багатьох питань, а й безпосередньо практичного їх опрацювання і усвідомлення себе як професіонала.