Новини   2020-11-17 14:53   92  

 Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»у номінації «Математика», який тривав упродовж минулого тижня. Загалом у конкурсі взяли участь 8 педагогів із закладів освіти міста та області.

Перемогу здобула учитель Крихівецького ліцею Яремків Ольга. Ольга Василівна  - молодий, творчий вчитель, який заохочує учнів не лише до знань з предмета, а й до опанування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках математики.

Вважає своїм фаховим завданням спростити пояснення навчального матеріалу, обравши максимально зручний формат для сприйняття інформації учнями з різними рівнями знань. Саме тому у своїй роботі, крім традиційних завдань, використовує можливості освітніх електронних ресурсів (Quizlet, LearningApp, Kahoot!, GeoGebra).

Уроки Ольги Василівни цікаві, відрізняються високою методичною майстерністю, практичною спрямованістю. Ольга Яремків представлятиме місто на обласному турі конкурсу, то ж нехай він стане для вчителя наступною сходинкою до перемоги!

 

Третє місце у конкурсі посіла учитель ліцею №11 Ганна Пірановська. Молодий педагог володіє високим рівнем фахової майстерності, застосовує активні форми навчання.  Кожен її урок ретельно продуманий, відзначається  творчим підходом, адже Ганна Василівна прагне передусім прищепити дитині любов до точних наук, і допомогти легко засвоювати матеріал в школі. Для цього учитель застосовує технічні засоби навчання, орієнтує учнів на творчу діяльність, оскільки переконана, що знання з математики обов’язково допоможуть учням в майбутньому і  не лише в школі, але і в житті.