Новини   2020-10-16 15:31   39  

Годину пам’яті «З когорти незламних: Степан Бандера» до 61-ої річниці загибелі Провідника 15 жовтня 2020 року проведено у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери. Важливо було на цьому заході не лише вшанувати цю постать, а й нагадати про важливу роль Провідника у національно-визвольних змаганнях, розповісти про основні етапи його революційної діяльності. Захід розпочався урочистим виконанням Гімну ОУН. До учасників заходу звернулася народний депутат України Оксана Савчук, яка наголосила на великому значенні ідейної спадщини Степана Бандери в сучасних державотворчих процесах, її актуальності для сучасного покоління українців. Депутат міської ради Івано-Франківська Олег Капустяк у своєму виступі звернув увагу на важливості виховання підростаючого покоління патріотами своєї держави, свідомими українцями.
 
Учасники загальноміського учнівського об'єднання «За честь! За славу! За народ!» розповіли про життєвий шлях Степана Бандери. А в уявній розмові провідника і його вбивці Богдана Сташинського взяв участь керівник історико-краєзнавчого гуртка Юрій Дем’янів, який і є автором цього діалогу, та Степан Зарицький, активний учасник багатьох загальноміських заходів.
 
На заході прозвучали патріотичні пісні у виконанні переможниці багатьох пісенних конкурсів Юлії Коваль. Підготувала та організувала захід завідувач відділу організаційно-масової роботи Ольга Школьна.
 
Постать Бандери й після смерті залишається в епіцентрі боротьби, як символ українського визвольного руху та постійно використовується в політичній та збройній боротьбі тепер у російсько-українській війні, бо дух Бандери живе, справа Бандери продовжується.