Методичний дайджест   2019-11-01 09:43   138  

Ці слова стали окрасою Панорами методичних знахідок «Упровадження інноваційних освітніх технологій на уроках словесності», яка відбулася на базі ЗШ № 10 (директор Руслан Куриндаш).

Педагоги-філологи взяли активну участь у 5 методичних локаціях: Школа професійної адаптації. Тренінгове заняття  «Формування навичок ефективної взаємодії в команді» (провела методист ІМЦ Наталія Рущак); Майстерня освітніх інновацій «Креативне мислення та техніки креативності в системі розвитку творчих здібностей учнівської молоді» (керівник гуртка журналістики МЦДЮТ Ольга Андріяшко); Платформа НУШ: Виховання на цінностях «Основні шляхи до самовдосконалення та духовного саморозвитку сучасного учня  в умовах реалізації Концепції НУШ» (учитель Католицької школи-гімназії Галина Михайляк) та Медіаграмотність «Медіаграмотність на уроках української мови та літератури як тренд компетентного вчителя-словесника» (учитель Католицькоі школи-гімназіі Оксана Гошовська); Школа неформального навчання. Сеанс лінгворежисури «Репертуар однієї душі» (учитель Крихівецької ЗШ Святомира Возняк).

Найголовніше, відбувся взаємообмін думками та напрацюваннями, популяризація творчих здобутків учителів, формування професійної компетентності, вироблення інноваційного стилю діяльності педагогів.

Рефлексією методичного заходу стала зустріч із сестрами- письменницями Віталією Савченко та Аделлю Станіславською. Педагоги поринули у чарівний світ казки та осмислили філософський зміст поезій.

На заході поєдналися майстерність, креативність, мистецтво художнього слова та ефективна взаємодія всіх учасників.