Новини   2020-06-26 11:30   48  

 Вже стала доброю традицією участь педагогів міста в обласному конкурсі на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка». Не зважаючи на карантинні обмеження, цей рік не став на винятком, конкурс відбувся, змінивши проведення очного захисту  на захист робіт у відеозапису.

У конкурсі взяли участь 11 педагогів закладів освіти області. Місто представили троє учасників, які здобули заслужену перемогу. Педагоги презентували свою інноваційну діяльність у якісному методичному продукті.  Їх публічний захист оцінювався членами журі у відеозапису, який створювався авторами в довільній формі.

За підсумками конкурсу І місце здобув Юрій Пахомов, учитель хімії Ліцею №24, за методичну розробку «Новітні способи організації навчальної діяльності здобувачів освіти у процесі вивчення хімії». Розробка  стосується  використання об’єктів доповненої реальності, що дає можливість вчителю швидко та доступно пояснити великий обсяг теоретичного матеріалу з якісним демонстраційним матеріалом, а учням – ефективно його засвоїти.

Друге місце посів учитель фізики та астрономії ІФПНВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст.-гімназія св. Василія Великого Микола Петращук за методичну розробку «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках астрономії». Запропонована робота узагальнює програмне забезпечення, що дає змогу учням подорожувати на уроці не лише Сонячною системою, але й Всесвітом, використовуючи реалістичний віртуальний формат у комп’ютері чи смартфоні.

Третє місце здобула учитель  музичного мистецтва Ліцею №13 Руслана Красій за укладену методичну розробку «Застосування елементів STEAM-освіти на уроках мистецтва». Під час проведення уроків учитель застосовує проектні арттехнології та мейкерство (від англ. ‘make’ «створювати»), що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання  учнів.

Вітаємо наших колег з перемогою!