Методичний дайджест   2019-03-29 09:36   329  

Бібліотека ЗШЛ № 23 Прикарпатського національного університету   ім. В.Стефаника – це нове освітнє середовище, сучасні дитячі на юнацькі книжки, професійні та креативні  бібліотечні працівники, які спрямовують свою роботу на промоцію дитячого читання. За допомогою інноваційних методів роботи в бібліотеці панує мода на читання. Однолітки один одному передають інформацію, що читання – це справа на часі, читання – це бути у тренді, бути серед однодумців, тих, хто мислить, розвивається та йде вперед.

Своїм досвідом роботи бібліотекарі ЗШЛ № 23 Наталія Вітковська та Леся Гопчак поділились із слухачами курсів підвищення кваліфікації ІФОІППО.

Бібліотечні працівники розкрили для себе потенціал сучасного бібліотечного уроку як засобу заохочення дітей до читання, навчилися поєднувати традиційні та інноваційні методи роботи, взяли участь у воркшопі «Професійна компетентність бібліотекаря НУШ», у тренінговому занятті «Діагностика сильних сторін бібліотекаря» та сучасному бібліотечному уроці «Перша зустріч у незвичайному Книжковому місті».

Учасники педпрактики зазначили, що сьогодні необхідно постійно вчитися новому, прагнути змінюватися для того, що завжди бути професійним та компетентним бібліотекарем.