Методичний дайджест   2021-03-10 17:38   33  

10 березня 2021 року відбувся вебінар «Школа успішного конфліктолога» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Івано-Франківської міської ради. Вебінар проведено за підтримки Благодійної організації «БФ Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» в рамках проєкту «Долаючи розломи у громадах, що постраждала від конфлікту: від зцілення до співпраці».

Учасники вебінару разом з Наталією Андрусів, тренером Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ, розглядали питання прощення під час вирішення складних життєвих ситуацій, вплив процесу прощення на життя людини, переваги прощення для фізичного, психологічного, духовного здоров’я особистості та взаємостосунків загалом.

Радислав Петрів, медіатор, лікар-психолог, національний тренер з лідерства, тренер з розв’язання конфліктів спільно з працівниками психологічних служб закладів освіти розглянули питання щодо можливих способів розв’язання конфліктних ситуацій, методів та стратегій поведінки під час конфлікту, особливостей використання медіації під час конфліктів, як оцінювати медіабельність для конкретних конфліктів, розпізнавати та коригувати емоційний стан учасників медіації, структурувати цілі і завдання учасників медіації, організовувати пошук спільних рішень, застосовувати різноманітні техніки та інструменти в залежності від мети і завдань кожного медіаційного етапу.

Працівники психологічної служби закладів освіти висловлюють щиру вдячність працівникам Благодійної організації «БФ Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» за професіоналізм та спільну працю.