Новини   2019-05-11 18:24   216  

Існує лише одна вічна любов – МАТЕРИНСЬКА!!!

Мама…саме вона дарує нам свою безкінечну ніжність та невичерпну любов, яка немає кордонів, не знає страху, сумнівів, не знає розрахунків…

Саме мати  возвеличується  як найбільша святиня, оспівується  у піснях та віршах, дарує нам найдорожче – життя та сповнює його турботою і радістю …

Свято Дня матері – чудова традиція, щоб подякувати всім матерям за турботу і любов, за їхню працю, ніжність та подарувати ще одну посмішку на їхньому обличчі.

10.05.2019р. в приміщенні обласної філармонії відбулося загальноміське свято «Мамо, ти для мене світле сяйво серед всіх зірок!» за участю матерів, які беруть активну участь у створенні комфортного освітнього середовища, сприяють налагодженню ефективної співпраці школи та родини, підготовлене Департаментом освіти та науки Івано-Франківський.

На свято також були запрошені матері, чиї сини вже ніколи не повернуться додому, оскільки віддали своє життя, захищаючи нашу державу під час бойових дій на Сході України.

Під час проведення заходу міський голова Руслан Марцінків привітав матерів та дружин загиблих воїнів, та вручив матерям героїв відзнаку «Орден матері бійця АТО».

Глядачів дивували своїми номерами кращі хореографічні та вокальні колективи, маленькі артисти дарували матерям свою любов, щирість і позитивні  емоції.

«Мама! Це слово, яке ми вперше промовляємо на цьому світі, це та людина, яка нас чекає завжди, де би ми не були і які би ми не були», - зазначив у своєму виступі міський голова Руслан Марцінків