Новини   2019-09-09 11:19   166  

«Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради оголошує конкурс на вакантні посади директора Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області, який знаходиться за адресою: 76019, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, буд. 65 та директора Микитинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області, яка знаходиться за адресою: 76494  село Микитинці Івано-Франківської міської ради, вул. Просвіти, буд. 2.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані і компенсаційні виплати згідно чинного Законодавства.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

            – посаду керівника закладу загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради, може обіймати особа, яка є  громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

            – заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

            – автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);

            – копія документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України;

            – копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

            – копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

            – довідка про відсутність судимості;

            – мотиваційний лист, складений у довільній формі;

            – перспективний план розвитку закладу, вимоги до оформлення якого встановленні Департаментом освіти та науки;

            – інші документи, які підтверджуватимуть професійні та моральні якості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

            – перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

            – перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

            – публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: вул. Кардинала Любомира Гузара, 15, м. Івано-Франківськ (Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради).

Термін подання документів – 30 днів з дня оприлюднення оголошення.

            Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – Тацакович Любомир Романович – головний спеціаліст з кадрової роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, секретар комісії, тел. (0342) 53-56-80».