Методичний дайджест   2019-04-18 16:53   320  

Часом досить одного сонячного промінчика.

Одного лагідного слова. Одного вітання. Однієї ласки.

Так мало треба, аби зробити щасливим тих, які перебувають поруч із нами. 

Бруно Ферреро

17.04.2019 року педагоги-організатори закладів освіти міста разом з методистами ІМЦ Надією Цюпер та Аліною Скакальською взяли участь у благочинній творчій майстерні «Світ Великодньої писанки».

Напередодні світлого Христового Воскресіння, у час Великого посту, педагоги-організатори працювали над створенням сувенірних подарунків – декоративних великодніх писанок для делегації учнів та вчителів з Волноваського району Донецької області, які проживають поблизу місця проведення військових дій ООС. Візит делегації відбудеться в рамках реалізації проекту «Схід та Захід разом».

Кожен із нас прагне добра, щастя та любові…. У той же час ми всі такі заклопотані, занурені у вир щоденних турбот та справ, не помічаємо найважливіших, простих, але таких необхідних нам речей, що складаються з привітності, людяності та добродушності, забуваємо про те, що життя насправді залежить від малих та доброчинних справ…

         Благочинна творча майстерня, що відбулася на базі НВК «Школи-гімназії №3» (директор Д.Скиданчук), - це вияв любові та доброчинності, яку педагоги-організатори дарують для гостей нашого міста, які приїжджають до нас з візитом на Великодні свята.

110 декоративних Великодніх прикрас, у кожну з яких вкладено  частинку душі та  серця, створено учасниками творчої майстерні під керівництвом Марії Шпінталь та Руслани Жилавої, керівників гуртків МДЕС.

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради висловлює щиру вдячність педагогам-організаторам за організацію та безпосередню участь у благочинній творчій майстерні «Світ Великодньої писанки». Ніщо у світі не буде марним, якщо ми даруватимемо  вияв маленької радості іншим.

Мирного усім неба, великоднього щастя, затишку та добра!